SMF10AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF10AT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF10AT1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 10V 17V SOD123FL
Fitxak: SMF10AT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMF10AT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF10AT1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 10V 17V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6949 pcs Datuen fitxa SMF10AT1.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 10V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 17V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 11.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF10AT1OS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.8A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMF*A eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMF10A-M3-08
SMF10A-M3-08
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 10V 17V DO219AB
Stockean: 989063 pcs
Deskarga: SMF10A-M3-08.pdf
RFQ
SMF11A RVG
SMF11A RVG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Stockean: 1221974 pcs
Deskarga: SMF11A RVG.pdf
RFQ
SMF110AT1G
SMF110AT1G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 110V 177V SOD123FL
Deskarga: SMF110AT1G.pdf
SMF10AT1G
SMF10AT1G
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 10V 17V SOD123FL
Deskarga: SMF10AT1G.pdf
SMF10AHRQG
SMF10AHRQG
Deskarga: SMF10AHRQG.pdf
SMF11A RQG
SMF11A RQG
Deskarga: SMF11A RQG.pdf
SMF110AT1
SMF110AT1
Deskarga: SMF110AT1.pdf
SMF10AHRVG
SMF10AHRVG
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Deskarga: SMF10AHRVG.pdf
SMF11A
SMF11A
deskribapena: TVS DIODE 11V 18.2V SOD123F
Deskarga: SMF11A.pdf
SMF10A-TP
SMF10A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
Deskarga: SMF10A-TP.pdf
SMF10A-T13
SMF10A-T13