RFP70N06
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RFP70N06
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 70A TO-220AB
Fitxak: 1.RFP70N06.pdf2.RFP70N06.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
1600 pcs
  • Mezua
RFP70N06ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RFP70N06 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 60V 70A TO-220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56584 pcs Datuen fitxa 1.RFP70N06.pdf2.RFP70N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 14 mOhm @ 70A, 10V
Power Dissipation (Max) 150W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2250pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 156nC @ 20V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V Deskribapen zehatza N-Channel 60V 70A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 70A (Tc)