RFP50N05L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RFP50N05L
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 50V 50A TO-220AB
Fitxak: 1.RFP50N05L.pdf2.RFP50N05L.pdf
  • Mezua
RFP50N05Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RFP50N05L fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 50V 50A TO-220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2792 pcs Datuen fitxa 1.RFP50N05L.pdf2.RFP50N05L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±10V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 22 mOhm @ 50A, 5V
Power Dissipation (Max) 110W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 140nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 5V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 50V
Deskribapen zehatza N-Channel 50V 50A (Tc) 110W (Tc) Through Hole TO-220AB Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)