MOC5008SVM
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MOC5008SVM
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena OPTOCOUP VDE SCHMIT TRIG LP SMD
Fitxak: MOC5008SVM.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MOC5008SVMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MOC5008SVM fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kopurua eskuragarri 6911 pcs Datuen fitxa MOC5008SVM.pdf
Tentsioa - hornidura - Tentsioa - isolamendua 7500Vpk
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) - Hornitzaileen gailuen paketea 6-SMD
Series GlobalOptoisolator™ Igoeraren / Fall Time (tipoa) -
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, Gull Wing Irteerako mota Open Collector
Tenperatura operatiboa - Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera - Side 1 / Side 2 1/0
Sarrera mota DC Deskribapen zehatza Logic Output Optoisolator 1MHz Open Collector 7500Vpk 1 Channel CMTI 6-SMD
Datu-tasa 1MHz Uneko - Irteera / Kanala 50mA
Oraina - DC aurrera (baldin bada) (Max) 4mA Modu arrunta Transient Inmunity (Min) -