MOC5008M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MOC5008M
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena OPTOCOUPL SCHMITT TRIG OUT 6DIP
Fitxak: MOC5008M.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MOC5008Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MOC5008M fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kopurua eskuragarri 3790 pcs Datuen fitxa MOC5008M.pdf
Tentsioa - hornidura - Tentsioa - isolamendua 7500Vpk
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) - Hornitzaileen gailuen paketea 6-DIP
Series GlobalOptoisolator™ Igoeraren / Fall Time (tipoa) -
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-DIP (0.300", 7.62mm) Irteerako mota Open Collector
Beste izenak MOC5008-M Tenperatura operatiboa -
Kanalen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Sarrera - Side 1 / Side 2 1/0 Sarrera mota DC
Deskribapen zehatza Logic Output Optoisolator 1MHz Open Collector 7500Vpk 1 Channel CMTI 6-DIP Datu-tasa 1MHz
Uneko - Irteera / Kanala 50mA Oraina - DC aurrera (baldin bada) (Max) 4mA