MMSZ2V7ET1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ2V7ET1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMSZ2V7ET1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD123
Fitxak: MMSZ2V7ET1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
9000 pcs
  • Mezua
MMSZ2V7ET1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMSZ2V7ET1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1694888 pcs Datuen fitxa MMSZ2V7ET1.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 2.7V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak MMSZ2V7ET1OS Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 100 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 2.7V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 20µA @ 1V