MMSZ27T3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ27T3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMSZ27T3G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 27V 500MW SOD123
Fitxak: MMSZ27T3G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MMSZ27T3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMSZ27T3G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 27V 500MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 381918 pcs Datuen fitxa MMSZ27T3G.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 27V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak MMSZ27T3GOSDKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 80 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 27V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 18.9V