MM3Z2V4C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z2V4C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM3Z2V4C
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323F
Fitxak: MM3Z2V4C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MM3Z2V4Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM3Z2V4C fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323F Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 495614 pcs Datuen fitxa MM3Z2V4C.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 2.4V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323F
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua SC-90, SOD-323F
Beste izenak MM3Z2V4CCT Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 94 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 2.4V 200mW ±5% Surface Mount SOD-323F Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 45µA @ 1V