MM3Z27VT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z27VT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM3Z27VT1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 27V 200MW SOD323
Fitxak: MM3Z27VT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MM3Z27VT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM3Z27VT1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 27V 200MW SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6941 pcs Datuen fitxa MM3Z27VT1.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 27V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±7% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-76, SOD-323
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 80 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 27V 200mW ±7% Surface Mount SOD-323
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 18.9V Oinarriaren zati kopurua MM3Z27