MC78M15CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC78M15CT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC78M15CT
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 15V 500MA TO220AB
Fitxak: MC78M15CT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
700 pcs
  • Mezua
MC78M15CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC78M15CT fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 15V 500MA TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 233030 pcs Datuen fitxa MC78M15CT.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 15V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Short Circuit Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 PSRR 70dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MC78M15CTFS
MC78M15CTFS-ND
MC78M15CTOS
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 500mA TO-220AB Uneko - Irteera 500mA