MC78M15CDT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC78M15CDT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC78M15CDT
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 15V 500MA DPAK
Fitxak: MC78M15CDT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MC78M15CDTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC78M15CDT fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 15V 500MA DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6473 pcs Datuen fitxa MC78M15CDT.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 15V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea DPAK Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Short Circuit Packaging Tube
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 70dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 500mA DPAK
Uneko - Irteera 500mA Kontrolatzeko eginbideak -
Oinarriaren zati kopurua MC78M
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MC78M15CDTRK
MC78M15CDTRK
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IC REG LINEAR 15V 500MA DPAK
Stockean: 2823 pcs
Deskarga: MC78M15CDTRK.pdf
RFQ
MC78M15CDTRKG
MC78M15CDTRKG
Stockean: 224059 pcs
Deskarga: MC78M15CDTRKG.pdf
RFQ
MC78M15CT
MC78M15CT
fabrikatzaileak: Fairchild/ON Semiconductor
deskribapena: IC REG LDO 15V 0.5A TO220-3