MC78L12ACD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC78L12ACD
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC
Fitxak: MC78L12ACD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
980 pcs
  • Mezua
MC78L12ACDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC78L12ACD fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 257259 pcs Datuen fitxa MC78L12ACD.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 12V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Short Circuit Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 42dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA 8-SOIC
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 6.5mA Uneko - Irteera 100mA