MC78L12ABP
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC78L12ABP
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Fitxak: MC78L12ABP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MC78L12ABPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC78L12ABP fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5438 pcs Datuen fitxa MC78L12ABP.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 12V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-92-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Short Circuit Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 42dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MC78L12ABPOS Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA TO-92-3 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 6.5mA
Uneko - Irteera 100mA Kontrolatzeko eginbideak -
Oinarriaren zati kopurua MC78L12
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MC78L12ABDG
MC78L12ABDG
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC
Stockean: 201443 pcs
Deskarga: MC78L12ABDG.pdf
RFQ
MC78L12ABPRP
MC78L12ABPRP
deskribapena: IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3