LP2950ACDT-3.3RG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LP2950ACDT-3.3RG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP2950ACDT-3.3RG
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK
Fitxak: LP2950ACDT-3.3RG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LP2950ACDT-3.3RGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP2950ACDT-3.3RG fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 132738 pcs Datuen fitxa LP2950ACDT-3.3RG.pdf
Tentsio askea (Max) 0.45V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea DPAK Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak LP2950ACDT-3.3RGOSDKR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA DPAK Uneko - Hornikuntza (Max) 12mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 120µA Uneko - Irteera 100mA