LP2950ACDT-3.3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LP2950ACDT-3.3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP2950ACDT-3.3
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK
Fitxak: LP2950ACDT-3.3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
LP2950ACDT-3.3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP2950ACDT-3.3 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6288 pcs Datuen fitxa LP2950ACDT-3.3.pdf
Tentsio askea (Max) 0.45V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea DPAK Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA DPAK
Uneko - Hornikuntza (Max) 12mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 120µA
Uneko - Irteera 100mA Kontrolatzeko eginbideak -