LM2575TV-15G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LM2575TV-15G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM2575TV-15G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG MULT CONFIG INV 15V TO220
Fitxak: LM2575TV-15G.pdf
  • Mezua
LM2575TV-15Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM2575TV-15G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG MULT CONFIG INV 15V TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6175 pcs Datuen fitxa LM2575TV-15G.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 15V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Sarrera (min) 4.75V Tentsioa - Input (Max) 40V
topologia Buck, Boost, Buck-Boost Rectifier sinkronoa No
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-5 Series -
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-5 Formed Leads
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive or Negative
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Maiztasuna: aldatzea 52kHz Deskribapen zehatza Buck, Boost, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 15V 1 Output 1A TO-220-5 Formed Leads
Uneko - Irteera 1A Oinarriaren zati kopurua LM2575