LM2575TV-012G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LM2575TV-012G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM2575TV-012G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG MULT CONFIG INV 12V TO220
Fitxak: LM2575TV-012G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LM2575TV-012Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM2575TV-012G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG MULT CONFIG INV 12V TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37641 pcs Datuen fitxa LM2575TV-012G.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 12V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Sarrera (min) 4.75V Tentsioa - Input (Max) 40V
topologia Buck, Boost, Buck-Boost Rectifier sinkronoa No
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-5 Series -
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-5 Formed Leads
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive or Negative
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Maiztasuna: aldatzea 52kHz Deskribapen zehatza Buck, Boost, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 12V 1 Output 1A TO-220-5 Formed Leads
Uneko - Irteera 1A Oinarriaren zati kopurua LM2575