KSC5019NTA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KSC5019NTA
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TRANS NPN 10V 2A TO-92
Fitxak: KSC5019NTA.pdf
  • Mezua
KSC5019NTAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KSC5019NTA fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TRANS NPN 10V 2A TO-92 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4704 pcs Datuen fitxa KSC5019NTA.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 10V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 50mA, 2A
Transistore mota NPN Hornitzaileen gailuen paketea TO-92-3
Series - Energia - Max 750mW
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Maiztasuna - Trantsizioa 150MHz Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor NPN 10V 2A 150MHz 750mW Through Hole TO-92-3
DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 300 @ 500mA, 1V Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 100nA (ICBO)
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 2A Oinarriaren zati kopurua KSC5019