FQP11N50CF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQP11N50CF
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 11A TO-220
Fitxak: 1.FQP11N50CF.pdf2.FQP11N50CF.pdf
  • Mezua
FQP11N50CFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQP11N50CF fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 500V 11A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6685 pcs Datuen fitxa 1.FQP11N50CF.pdf2.FQP11N50CF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-3
Series FRFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 5.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 195W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2055pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 55nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza N-Channel 500V 11A (Tc) 195W (Tc) Through Hole TO-220-3
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)