FQP10N60C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQP10N60C
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V 9.5A TO-220
Fitxak: 1.FQP10N60C.pdf2.FQP10N60C.pdf
  • Mezua
FQP10N60Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQP10N60C fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 600V 9.5A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6145 pcs Datuen fitxa 1.FQP10N60C.pdf2.FQP10N60C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-3
Series QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 730 mOhm @ 4.75A, 10V
Power Dissipation (Max) 156W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2040pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 57nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V Deskribapen zehatza N-Channel 600V 9.5A (Tc) 156W (Tc) Through Hole TO-220-3
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 9.5A (Tc)