FOD2200T
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FOD2200T
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena OPTOISO 5KV TRI-STATE 8DIP
Fitxak: FOD2200T.pdf
  • Mezua
FOD2200Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FOD2200T fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena OPTOISO 5KV TRI-STATE 8DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6334 pcs Datuen fitxa FOD2200T.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 20 V Tentsioa - isolamendua 5000Vrms
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.4V Hornitzaileen gailuen paketea 8-DIP
Series - Igoeraren / Fall Time (tipoa) 80ns, 25ns
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) 300ns, 300ns Packaging Tube
Pakete / kasua 8-DIP (0.400", 10.16mm) Irteerako mota Tri-State
Beste izenak FOD2200T_NL
FOD2200T_NL-ND
FOD2200TFS
FOD2200TFS-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Kanalen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Sarrera - Side 1 / Side 2 1/0 Sarrera mota DC
Deskribapen zehatza Logic Output Optoisolator 2.5MBd Tri-State 5000Vrms 1 Channel 10kV/µs CMTI 8-DIP Datu-tasa 2.5MBd
Uneko - Irteera / Kanala 25mA Oraina - DC aurrera (baldin bada) (Max) 10mA
Modu arrunta Transient Inmunity (Min) 10kV/µs