FOD2200SD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FOD2200SD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FOD2200SD
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena OPTOISO 5KV TRI-STATE 8SMD
Fitxak: FOD2200SD.pdf
  • Mezua
FOD2200SDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FOD2200SD fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena OPTOISO 5KV TRI-STATE 8SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4570 pcs Datuen fitxa FOD2200SD.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 20 V Tentsioa - isolamendua 5000Vrms
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.4V Hornitzaileen gailuen paketea 8-SMT
Series - Igoeraren / Fall Time (tipoa) 80ns, 25ns
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) 300ns, 300ns Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SMD, Gull Wing Irteerako mota Tri-State
Beste izenak FOD2200SD_NL
FOD2200SD_NL-ND
FOD2200SDFS
FOD2200SDFS-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Kanalen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera - Side 1 / Side 2 1/0 Sarrera mota DC
Deskribapen zehatza Logic Output Optoisolator 2.5MBd Tri-State 5000Vrms 1 Channel 10kV/µs CMTI 8-SMT Datu-tasa 2.5MBd
Uneko - Irteera / Kanala 25mA Oraina - DC aurrera (baldin bada) (Max) 10mA
Modu arrunta Transient Inmunity (Min) 10kV/µs