FMS7G20US60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMS7G20US60
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 20A 25PM-AA
Fitxak: FMS7G20US60.pdf
  • Mezua
FMS7G20US60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMS7G20US60 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IGBT 600V 20A 25PM-AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4296 pcs Datuen fitxa FMS7G20US60.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 20A
Hornitzaileen gailuen paketea 25PM-AA Series -
Energia - Max 89W Pakete / kasua 25PM-AA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistororea Yes
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 1.277nF @ 30V
Sarrerako Three Phase Bridge Rectifier IGBT motakoa -
Deskribapen zehatza IGBT Module Three Phase Inverter with Brake 600V 20A 89W Chassis Mount 25PM-AA Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 250µA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 20A konfigurazioa Three Phase Inverter with Brake
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMSMFA1007M
FMSMFA1007M
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: FMT OS2 MPO12(F-F) A 12F 7M
Stockean: 386 pcs
Deskarga:
RFQ
FMS7401LVN14
FMS7401LVN14
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IC CTRLR POWER DGTL EEPROM 14DIP
Stockean: 27382 pcs
Deskarga: FMS7401LVN14.pdf
RFQ
FMS7G20US60S
FMS7G20US60S
deskribapena: IGBT 600V 20A 25PM-AA