FMS7G15US60
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMS7G15US60
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 15A 25PM-AA
Fitxak: FMS7G15US60.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
FMS7G15US60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMS7G15US60 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IGBT 600V 15A 25PM-AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1259 pcs Datuen fitxa FMS7G15US60.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 15A
Hornitzaileen gailuen paketea 25PM-AA Series -
Energia - Max 73W Pakete / kasua 25PM-AA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistororea Yes
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 0.935nF @ 30V
Sarrerako Three Phase Bridge Rectifier IGBT motakoa -
Deskribapen zehatza IGBT Module Three Phase Inverter with Brake 600V 15A 73W Chassis Mount 25PM-AA Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 250µA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 15A konfigurazioa Three Phase Inverter with Brake
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMSMEA1012M
FMSMEA1012M
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: FMT OS2 MPO12(M-F) A 12F 12M
Stockean: 317 pcs
Deskarga:
RFQ
FMS7G15US60S
FMS7G15US60S
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IGBT 600V 15A 25PM-AA