FMS6G20US60
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMS6G20US60
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 20A 25PM-AA
Fitxak: FMS6G20US60.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
FMS6G20US60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMS6G20US60 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IGBT 600V 20A 25PM-AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1286 pcs Datuen fitxa FMS6G20US60.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 20A
Hornitzaileen gailuen paketea 25PM-AA Series -
Energia - Max 89W Pakete / kasua 25PM-AA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistororea Yes
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 1.277nF @ 30V
Sarrerako Three Phase Bridge Rectifier IGBT motakoa -
Deskribapen zehatza IGBT Module Three Phase Inverter 600V 20A 89W Chassis Mount 25PM-AA Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 250µA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 20A konfigurazioa Three Phase Inverter
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMS7401LVN14
FMS7401LVN14
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IC CTRLR POWER DGTL EEPROM 14DIP
Stockean: 27382 pcs
Deskarga: FMS7401LVN14.pdf
RFQ
FMS6G10US60S
FMS6G10US60S
deskribapena: IGBT 600V 10A 25PM-AA