FMS6G15US60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMS6G15US60
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 15A 25PM-AA
Fitxak: FMS6G15US60.pdf
  • Mezua
FMS6G15US60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMS6G15US60 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IGBT 600V 15A 25PM-AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4707 pcs Datuen fitxa FMS6G15US60.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 15A
Hornitzaileen gailuen paketea 25PM-AA Series -
Energia - Max 73W Pakete / kasua 25PM-AA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistororea Yes
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 0.935nF @ 30V
Sarrerako Three Phase Bridge Rectifier IGBT motakoa -
Deskribapen zehatza IGBT Module Three Phase Inverter 600V 15A 73W Chassis Mount 25PM-AA Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 250µA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 15A konfigurazioa Three Phase Inverter