FEP16HTA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FEP16HTA
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY GP 500V 16A TO220AB
Fitxak: 1.FEP16HTA.pdf2.FEP16HTA.pdf
  • Mezua
FEP16HTAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FEP16HTA fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ARRAY GP 500V 16A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3848 pcs Datuen fitxa 1.FEP16HTA.pdf2.FEP16HTA.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.5V @ 8A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 500V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 50ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-3
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Standard Diode konfigurazioa 1 Pair Common Anode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 500V 16A Through Hole TO-220-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 500V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 16A Oinarriaren zati kopurua FEP16H