FEP16GTD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FEP16GTD
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY GP 400V 16A TO220AB
Fitxak: 1.FEP16GTD.pdf2.FEP16GTD.pdf
  • Mezua
FEP16GTDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FEP16GTD fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ARRAY GP 400V 16A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4733 pcs Datuen fitxa 1.FEP16GTD.pdf2.FEP16GTD.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.3V @ 8A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 400V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 50ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-3
Beste izenak FEP16GTD-ND
FEP16GTDFS
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Diode konfigurazioa 1 Pair Series Connection Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 400V 16A Through Hole TO-220-3
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 400V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 16A