FDMT800150DC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMT800150DC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDMT800150DC
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 150V 15A
Fitxak: FDMT800150DC.pdf
  • Mezua
FDMT800150DCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDMT800150DC fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 150V 15A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26320 pcs Datuen fitxa FDMT800150DC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 8-Dual Cool™88
Series Dual Cool™, PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.5 mOhm @ 15A, 10V
Power Dissipation (Max) 3.2W (Ta), 156W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Beste izenak FDMT800150DCTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 8205pF @ 75V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 108nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 150V
Deskribapen zehatza N-Channel 150V 15A (Ta), 99A (Tc) 3.2W (Ta), 156W (Tc) Surface Mount 8-Dual Cool™88 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 15A (Ta), 99A (Tc)