FDMT800100DC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMT800100DC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDMT800100DC
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 24A
Fitxak: FDMT800100DC.pdf
  • Mezua
FDMT800100DCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDMT800100DC fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 100V 24A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22613 pcs Datuen fitxa FDMT800100DC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 8-Dual Cool™88
Series Dual Cool™, PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.95 mOhm @ 24A, 10V
Power Dissipation (Max) 3.2W (Ta), 156W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Beste izenak FDMT800100DCTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 7835pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 111nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 24A (Ta), 162A (Tc) 3.2W (Ta), 156W (Tc) Surface Mount 8-Dual Cool™88 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 24A (Ta), 162A (Tc)