FDMD8260LET60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMD8260LET60 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDMD8260LET60
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET 2N-CH 60V 15A
Fitxak: FDMD8260LET60.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
FDMD8260LET60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDMD8260LET60 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET 2N-CH 60V 15A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57097 pcs Datuen fitxa FDMD8260LET60.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Hornitzaileen gailuen paketea 12-Power3.3x5
Series PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.8 mOhm @ 15A, 10V
Energia - Max 1.1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 12-PowerWDFN Beste izenak FDMD8260LET60TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5245pF @ 30V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 68nC @ 10V
FET mota 2 N-Channel (Dual) FET Feature Standard
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V Deskribapen zehatza Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 60V 15A 1.1W Surface Mount 12-Power3.3x5
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 15A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FDMD8440L
FDMD8440L
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: FET ENGR DEV-NOT REL
Stockean: 50125 pcs
Deskarga: FDMD8440L.pdf
RFQ
FDMD8280
FDMD8280
deskribapena: MOSFET 2N-CH 80V 11A 6-MLP
Stockean: 60819 pcs
Deskarga: FDMD8280.pdf
RFQ
deskribapena: MOSFET 2N-CH 60V 6-MLP