FDMD8240LET40
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMD8240LET40 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDMD8240LET40
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET 2N-CH 40V 24A POWER3.3X5
Fitxak: FDMD8240LET40.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
FDMD8240LET40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDMD8240LET40 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET 2N-CH 40V 24A POWER3.3X5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57820 pcs Datuen fitxa FDMD8240LET40.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Hornitzaileen gailuen paketea 12-Power3.3x5
Series PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.6 mOhm @ 23A, 10V
Energia - Max 50W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 12-PowerWDFN Beste izenak FDMD8240LET40TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4230pF @ 20V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 56nC @ 10V
FET mota 2 N-Channel (Dual) FET Feature Standard
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 40V Deskribapen zehatza Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 40V 24A 50W Surface Mount 12-Power3.3x5
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 24A