ADP7118ARDZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP7118ARDZ-1.8-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 200MA 8SOIC
Fitxak: ADP7118ARDZ-1.8-R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ADP7118ARDZ-1.8-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP7118ARDZ-1.8-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 200MA 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 83982 pcs Datuen fitxa ADP7118ARDZ-1.8-R7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.42V @ 200mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 20V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC-EP Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR 88dB ~ 50dB (10kHz ~ 1MHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 200mA 8-SOIC-EP
Uneko - Hornikuntza (Max) 320µA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 140µA
Uneko - Irteera 200mA Kontrolatzeko eginbideak Enable, Soft Start