ADP7118ACPZN1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP7118ACPZN1.8-R7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP7118ACPZN1.8-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6LFCSP
Fitxak: ADP7118ACPZN1.8-R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ADP7118ACPZN1.8-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP7118ACPZN1.8-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6LFCSP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36636 pcs Datuen fitxa ADP7118ACPZN1.8-R7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.42V @ 200mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 20V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-LFCSP-UD (2x2) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 6-UDFN Exposed Pad, CSP PSRR 88dB ~ 50dB (10kHz ~ 1MHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ADP7118ACPZN1.8-R7DKR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 200mA 6-LFCSP-UD (2x2) Uneko - Hornikuntza (Max) 320µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 140µA Uneko - Irteera 200mA