ADP3338AKCZ-1.5-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP3338AKCZ-1.5-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 1A SOT223-3
Fitxak: ADP3338AKCZ-1.5-R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ADP3338AKCZ-1.5-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP3338AKCZ-1.5-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 1A SOT223-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45126 pcs Datuen fitxa ADP3338AKCZ-1.5-R7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.4V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 8V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-223-3 Series anyCAP®
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ADP3338AKCZ-1.5-R7TR
ADP3338AKCZ15R7
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1A SOT-223-3 Uneko - Hornikuntza (Max) 30mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 190µA Uneko - Irteera 1A