ADP3338AKC-2.85-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP3338AKC-2.85-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.85V 1A SOT223-3
Fitxak: ADP3338AKC-2.85-R7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ADP3338AKC-2.85-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP3338AKC-2.85-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 2.85V 1A SOT223-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5676 pcs Datuen fitxa ADP3338AKC-2.85-R7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.4V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.85V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 8V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-223-3 Series anyCAP®
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ADP3338AKC-2.85R7
ADP3338AKC-2.85R7-ND
ADP3338AKC-2.85R7TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 1A SOT-223-3 Uneko - Hornikuntza (Max) 30mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 190µA Uneko - Irteera 1A