ADP1761ACPZ-0.9-R7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP1761ACPZ-0.9-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 0.9V 1A 16LFCSP
Fitxak: ADP1761ACPZ-0.9-R7.pdf
  • Mezua
ADP1761ACPZ-0.9-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP1761ACPZ-0.9-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 0.9V 1A 16LFCSP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23832 pcs Datuen fitxa ADP1761ACPZ-0.9-R7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.053V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 0.9V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 1.98V
Hornitzaileen gailuen paketea 16-LFCSP-WQ (3x3) Series -
Babesaren ezaugarriak Current Limit, Thermal Overload Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-WFQFN Exposed Pad PSRR 67dB ~ 35dB (10kHz ~ 1MHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ADP1761ACPZ-0.9-R7TR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.9V 1A 16-LFCSP-WQ (3x3) Uneko - Hornikuntza (Max) 11mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 8mA Uneko - Irteera 1A