ADP1754ACPZ-2.5-R7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP1754ACPZ-2.5-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 1.2A 16LFCSP
Fitxak: ADP1754ACPZ-2.5-R7.pdf
  • Mezua
ADP1754ACPZ-2.5-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP1754ACPZ-2.5-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 1.2A 16LFCSP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68039 pcs Datuen fitxa ADP1754ACPZ-2.5-R7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.2V @ 1.2A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 3.6V
Hornitzaileen gailuen paketea 16-LFCSP-WQ (4x4) Series -
Pakete / kasua 16-WQFN Exposed Pad, CSP PSRR 56dB ~ 51dB (1kHz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ADP1754ACPZ-2.5-R7-ND
ADP1754ACPZ-2.5-R7TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.2A 16-LFCSP-WQ (4x4) Uneko - Hornikuntza (Max) 1.4mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 800µA Uneko - Irteera 1.2A