ADM7171ACPZ-4.2-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADM7171ACPZ-4.2-R7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADM7171ACPZ-4.2-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 4.2V 1A 8LFCSP
Fitxak: ADM7171ACPZ-4.2-R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
ADM7171ACPZ-4.2-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADM7171ACPZ-4.2-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 4.2V 1A 8LFCSP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65129 pcs Datuen fitxa ADM7171ACPZ-4.2-R7.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 4.2V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-LFCSP-WD (3x3) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-WFDFN Exposed Pad, CSP PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.2V 1A 8-LFCSP-WD (3x3)
Uneko - Hornikuntza (Max) 6.3mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 2mA
Uneko - Irteera 1A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Soft Start