ADM7171ACPZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADM7171ACPZ-1.8-R7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADM7171ACPZ-1.8-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 1A 8LFCSP
Fitxak: ADM7171ACPZ-1.8-R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
ADM7171ACPZ-1.8-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADM7171ACPZ-1.8-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 1A 8LFCSP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29041 pcs Datuen fitxa ADM7171ACPZ-1.8-R7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.135V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-LFCSP-WD (3x3) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 8-WFDFN Exposed Pad, CSP PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ADM7171ACPZ-1.8-R7DKR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC 1 Output 1A 8-LFCSP-WD (3x3) Uneko - Hornikuntza (Max) 6.3mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 2mA Uneko - Irteera 1A