SK-GEN4-70DT
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-70DT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SK-GEN4-70DT
Fabrikatzaileak / Marka: 4D Systems
Produktuaren Deskribapena DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
Fitxak: 1.SK-GEN4-70DT.pdf2.SK-GEN4-70DT.pdf3.SK-GEN4-70DT.pdf4.SK-GEN4-70DT.pdf5.SK-GEN4-70DT.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 533 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 533 pcs
  • Mezua
SK-GEN4-70DTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SK-GEN4-70DT fabrikatzailea 4D Systems
deskribapena DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Ikuspegi eremua 154.00mm W x 85.92mm H Pantaila taktila Resistive
Series gen4 Beste izenak 1613-1148
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface I²C, SPI, TTL
Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB) Dotaren tamaina -
Dot pixelak 800 x 480 (WVGA) Dot Pitch 0.19mm W x 0.18mm H
Bistaratze mota TFT - Color Bistaratze modua Transmissive
Diagonal pantaila tamaina 7" (177.80mm) Deskribapen zehatza Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA)
Atzeko argia LED - White Atzeko planoaren kolorea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SK-GEN4-70DT-SB-PI
SK-GEN4-70DT-SB-PI
fabrikatzaileak: 4D Systems
deskribapena: DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480