SK-GEN4-70DCT-CLB
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-70DCT-CLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SK-GEN4-70DCT-CLB
Fabrikatzaileak / Marka: 4D Systems
Produktuaren Deskribapena DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 445 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 445 pcs
  • Mezua
SK-GEN4-70DCT-CLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SK-GEN4-70DCT-CLB fabrikatzailea 4D Systems
deskribapena DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Ikuspegi eremua 154.00mm W x 85.92mm H Pantaila taktila Capacitive
Series gen4 Beste izenak 1613-1355
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface Parallel/Serial
Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB) Dotaren tamaina -
Dot pixelak 800 x 480 (WVGA) Dot Pitch 0.19mm W x 0.18mm H
Bistaratze mota TFT - Color Bistaratze modua Transmissive
Diagonal pantaila tamaina 7" (177.80mm) Deskribapen zehatza Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA)
Atzeko argia LED - White Atzeko planoaren kolorea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SK-GEN4-70DCT-CLB-PI
SK-GEN4-70DCT-CLB-PI
fabrikatzaileak: 4D Systems
deskribapena: DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
Stockean: 415 pcs
Deskarga: SK-GEN4-70DCT-CLB-PI.pdf
RFQ
SK-GEN4-70DCT-CLB-SB-PI
SK-GEN4-70DCT-CLB-SB-PI
fabrikatzaileak: 4D Systems
Stockean: 354 pcs
Deskarga: SK-GEN4-70DCT-CLB-SB-PI.pdf
RFQ
SK-GEN4-70DCT-CLB-AR
SK-GEN4-70DCT-CLB-AR
Stockean: 501 pcs
Deskarga: SK-GEN4-70DCT-CLB-AR.pdf
SK-GEN4-70DCT-CLB-SB
SK-GEN4-70DCT-CLB-SB