SK-43PT-AR
4D Systems4D Systems
SK-43PT-AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SK-43PT-AR
Fabrikatzaileak / Marka: 4D Systems
Fitxak: SK-43PT-AR.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 526 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 526 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SK-43PT-ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SK-43PT-AR fabrikatzailea 4D Systems
Kopurua eskuragarri 526 pcs Datuen fitxa SK-43PT-AR.pdf
Ikuspegi eremua 95.00mm W x 53.90mm H Pantaila taktila Resistive
Series - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface I²C, TTL Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB)
Dotaren tamaina - Dot pixelak 480 x 272
Dot Pitch - Bistaratze mota TFT - Color
Bistaratze modua Transmissive Diagonal pantaila tamaina 4.3" (109.22mm)
Deskribapen zehatza Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Atzeko argia LED - White