SK-43DT-AR
4D Systems4D Systems
SK-43DT-AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SK-43DT-AR
Fabrikatzaileak / Marka: 4D Systems
Produktuaren Deskribapena KIT ULCD-43DT-AR USD4GB UUSB-PA5
Fitxak: 1.SK-43DT-AR.pdf2.SK-43DT-AR.pdf3.SK-43DT-AR.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 497 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 497 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SK-43DT-ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SK-43DT-AR fabrikatzailea 4D Systems
deskribapena KIT ULCD-43DT-AR USD4GB UUSB-PA5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 497 pcs Datuen fitxa 1.SK-43DT-AR.pdf2.SK-43DT-AR.pdf3.SK-43DT-AR.pdf
Ikuspegi eremua 95.04mm W x 53.86mm H Pantaila taktila Resistive
Series - Beste izenak 1613-1060
SK43DTAR
Interface TTL Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB)
Dotaren tamaina - Dot pixelak 480 x 272
Dot Pitch 0.07mm W x 0.20mm H Bistaratze mota TFT - Color
Bistaratze modua Transmissive Diagonal pantaila tamaina 4.3" (109.22mm)
Deskribapen zehatza Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Atzeko argia LED - White