P50-050P1-S1-TG
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P50-050P1-S1-TG
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 50POS STR .050" GOL
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
P50-050P1-S1-TGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P50-050P1-S1-TG fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN PLUG 50POS STR .050" GOL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5718 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 4 Wall
Series Pak 50, P50 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 15000750404
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.421" (10.70mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza Connector Header Panel Mount, Through Hole 50 position 0.050" (1.27mm)
Uneko balorazioa 0.5A Harremanetarako mota Center Strip Contact
Harremanetarako Forma - Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -