P50-050P-S30-EA
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P50-050P-S30-EA
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 50POS STR .050" GLD
Fitxak: P50-050P-S30-EA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
204 pcs
  • Mezua
P50-050P-S30-EAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P50-050P-S30-EA fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN PLUG 50POS STR .050" GLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8900 pcs Datuen fitxa P50-050P-S30-EA.pdf
Series Pak 50, P50 Pitch 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Beste izenak 80000923716
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea 30mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.421" (10.70mm) Ezaugarriak Flange
Deskribapen zehatza 50 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)