N3431-5502
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: N3431-5502
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 34PS R/A SHORT LATCH
Fitxak: N3431-5502.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
N3431-5502ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia N3431-5502 fabrikatzailea 3M
Kopurua eskuragarri 4974 pcs Datuen fitxa N3431-5502.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 4 Wall
Series 3000 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 05113860116
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 34
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.340" (8.64mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot, Mounting Flange
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks, Short Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 34 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 1.75A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.112" (2.84mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.240" (6.10mm)