N3431-5305EB
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: N3431-5305EB
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 34POS R/A .100 GOLD
Fitxak:
  • Mezua
N3431-5305EBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia N3431-5305EB fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN HEADER 34POS R/A .100 GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6928 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Wire Wrap
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 4 Wall
Series 3000 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 00051111751961
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 34
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.340" (8.64mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot, Mounting Flange
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks, Long Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 34 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.610" (15.49mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.240" (6.10mm)