MP2-P060-51M1-LR
3M3M
MP2-P060-51M1-LR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP2-P060-51M1-LR
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN INV HEADER 2-FB 60POS 5ROW
Fitxak: 1.MP2-P060-51M1-LR.pdf2.MP2-P060-51M1-LR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
420 pcs
  • Mezua
MP2-P060-51M1-LRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP2-P060-51M1-LR fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN INV HEADER 2-FB 60POS 5ROW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9931 pcs Datuen fitxa 1.MP2-P060-51M1-LR.pdf2.MP2-P060-51M1-LR.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Series MetPak™ MP2 Pitch 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak 00051111746158
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 5
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 60
Zutabe kopurua - Muntaketa mota Board Edge, Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Board Guide, Inverse
Uneko balorazioa 1.5A Kontaktuen diseinua, tipikoa -