MP2-P030-54M1-TR30
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP2-P030-54M1-TR30
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN INV HEADER 2-FB 30POS 5ROW
Fitxak: 1.MP2-P030-54M1-TR30.pdf2.MP2-P030-54M1-TR30.pdf
  • Mezua
MP2-P030-54M1-TR30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP2-P030-54M1-TR30 fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN INV HEADER 2-FB 30POS 5ROW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2888 pcs Datuen fitxa 1.MP2-P030-54M1-TR30.pdf2.MP2-P030-54M1-TR30.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Series MetPak™ MP2 Pitch 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak 05111162655
MP2P03054M1TR30
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 5
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 30
Zutabe kopurua - Muntaketa mota Board Edge, Through Hole, Right Angle
Ezaugarriak Board Guide, Inverse Uneko balorazioa 1.5A